Za účelom triedenia obsahu nevhodného pre mladistvých, prosíme o vyjadrenie, či si už dosiahol plnoletosť: ÁNO, som starší 18 rokov NIE, som mladší

Proč pracovat v Uložto?

Chceš spolupracovat s jedničkou na českém trhu v oblasti cloudových úložišť? Nabízíme možnost stát se součástí stabilní firmy, ve které fungují otevřené a neformální vztahy. Někoho osloví kanceláře v centru Prahy a možnost jezdit do práce na kole, jiného nabídka fairtrade kávy, čaje, ovoce a zeleniny. Nabízíme ale víc - možnost podílet se na dalším rozvoji služeb, které svým uživatelům nabízí nejnavštěvovanější česká datová úschovna.

Co nabízíme

Aktuálně hledáme

Pokud si myslíš, že jsi náš člověk, zašli nám CV na

Product Manager

Pojď se podílet na rozvoji jedničky českého trhu cloudových úložišť - Ulož.to!
Staň se součástí stabilní firmy, se sídlem v centru Prahy, ve které dobře fungují otevřené i neformální vztahy.
Práce Ti bude koníčkem, kolegové kamarády a statisíce spokojených uživatelů dobrou pracovní motivací.

O jakou pozici jde

Hledáme posilu produktového týmu, se zájmem stát se časem samostatným produkťákem, pečujícím o rozvoj stávajících služeb, jakožto i rozšiřování jejich portfolia. Měl bys:

Pokud něco z toho už znáš, je to pro Tebe výrazné plus, ale umíme ocenit i osobní potenciál.

Co nabízíme

Co očekáváme

Nahoru

Programátor PHP

Náplní práce bude vývoj a automatizované testování webových aplikací v prostředí PHP 5.6.x a 7.0.x.

Všeobecné předpoklady

Výhodou

Nabízíme

Nahoru

Linux Administrátor

U nás se můžeš těšit na

Máš tyto předpoklady?

a zároveň máš

Pokud ano a chceš dostat příležitost podílet se na projektu Uložto, neváhej a pošli nám svůj životopis. Čekáme na tebe :)

Nahoru

Python Programátor

Tvojí náplní práce bude primárně programování serverových backendových aplikací (CDN, administrace). Dále definování a udržování API, standardů a dokumentace, spolupráce s dalšími programátorskými týmy.

Požadujeme

Uvítáme

Nahoru

Account Manager online inzerce

Společnost RootMedia s.r.o, výhradní mediální zastoupení serverů Uložto, Vivala a dalších internetových portálů, hledá aktivního kandidáta na pozici Account Managera on-line inzerce.

Požadavky

Náplň práce

Nabídka

Nahoru

UX Designér/Architekt

Web Ulož.to chceme neustále uživatelsky stále více zpříjemňovat a máme spoustu oblastí k nápravě či velkému zlepšení. Najdeme někoho, kdo by nám s touto činností (konzultační formou nebo na zkrácený úvazek) pomohl? Najdeme někoho takového? Věříme, že ano!!

Z aktuálních výzev se chystáme určitě na registraci a uživatelské nastavení, nákupní proces, kritéria vyhledávání apod.

Pokud máte zájem o spolupráci, ozvěte se nám, čekáme právě na Tebe!

Nahoru