Vyzerá to, že používaš zastaralú verziu Internet Explorer. Radšej si prehliadač aktualizuj alebo vyskúšaj iný.  ×

Za účelom triedenia obsahu nevhodného pre mladistvých, prosíme o vyjadrenie, či si už dosiahol plnoletosť: ÁNO, som starší 18 rokov NIE, som mladší

Nadherna zelena, titulky.avi

  • +5
  • Rozlíšenie 720x404
  • Čas 1:29:53
  • Veľkosť 1.4 GB
Prebieha sťahovaní súboru
Zavrieť reklamné oznámenie
VIP stažení 23 min.
FREE stažení 156 min.
Stiahnuť rýchlo (10)

Cena stiahnutia už za 0,17 EUR *

reklamné oznámenie

Komentáre (4)

Martsela
Martsela pred mesiacom

Zdeformovaný obraz

Zobraziť/skryť viac obsahu

IGCT
IGCT pred 9 mesiacmi

Výborný film schopný vytvořit revoluci, jaká tady ještě nebyla. Člověk se u něj i dobře nasměje.

Zobraziť/skryť viac obsahu

arabela777
arabela777 pred 5 rokmi

Obsadenie: Coline Serreau, Vincent Lindon, Marion Cotillard, Claire Keim, Didier Flamand, Patrick Timsit, Philippine Leroy-Beaulieu, Francis Perrin, Yolande Moreau, Denis Podalydes

--------------------------------------------------------------------------------

Film Popis: Nádherná zelená, je francúzsky film z roku 1996, ktorý bol v Európskej únii "zakázaný". To je dôvod, prečo je ho taký problém nájsť, aj keď v ňom hrajú známi herci ako Vincent Lindon a Coline Serreau. Je to film, ktorý hovorí otvorene o našej spoločnosti. S humorom vykresľuje aký je nesprávny dnešný pohľad na tento svet. Mnohí ľudia už dávno tušili, že niečo nie je v poriadku, ale tento film si nedáva servítku pred ústa a nebojí sa povedať že chorá je naša spoločnosť, ktorá nevie čo je láska, že chorá je naša veda a technika, naše stravovanie, politika a najmä to, že ešte stále používame peniaze.

Avšak toto nie je tragédia, ale komédia, ktorú nemohli stráviť politici a iní mocipáni, preto tento film zakázali. Nie cenzúrou, ale tým, že sa nikde nevysiela a takmer nikde sa o ňom nepíše. Čo nemáte vedieť Vám jednoducho nie je oznámené. To je cenzúra kapitalizmu.

Tento film je dlhodobo v európskych obchodoch nedostupný. Dá sa zohnať iba v zámorí. Iné filmy od Colline Serreau bežne kúpite, no tento sa už v Európe nepredáva a nedistribuuje, hoci je oň pomerne veľký záujem. Neoficiálne bol zakázaný vlastníkmi veľkých mediálnych spoločností. Od roku 1996 sa takmer vôbec nevysielal v televízii. Občas sa objavil iba v neskorých nočných hodinách v menej známych televíziách. Prečo to tak je, možno zistíte keď si film pozriete.

Zobraziť/skryť viac obsahu

martinerik
martinerik pred 5 rokmi

Preco si dal na zaciatok ze film je New age? To s tym NEMA NIC SPOLOCNE

Zobraziť/skryť viac obsahu